alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Web Sitesi Yöneticiliği Nedir

Web Sitesi Yöneticiliği

Web sitesi tasarımından, içeriklerine, menülerine ve iletişim bilgilerine kadar tüm alanlarının yönetilmesidir. Web sitesi yöneticileri site admin paneli üzerinden bu işlemlerin tamamını yapabilmektedir. Web sitesi yöneticiliğinde işin esası siteye girilen içeriklerin SEO uyumlu olarak hazırlanması, günlük olarak kullanıcı istekleri odaklı olarak resimlerin ve içeriklerin değiştirilmesi, zamanın gerisinde kalmamasıdır. Günümüzde oldukça kullanılan web sitelerini yaptırma aşamasında bu hizmeti alabileceğiniz gibi sonrasında da bu hizmeti almanız mümkündür. Web sitesi yöneticiliği de en az web sitesi yapmak kadar profesyonel bir iş olup, gerekli bilgi ve donanım olmadan yapıldığında web sitenizin görüntülenmesi ve sayfa ziyaret sayınız düşecektir.

Profesyonel İçerik Yönetimi

SEO uyumlu web sitesi içeriği olarak bilinen konu ise web sayfanızda yer alan tüm içeriklerin hem arama motoru kriterlerine uygun hem de kullanıcı deneyimlerine hitap eden cinsen olmasını gerektirir. Web sitesi yöneticisi olarak çalıştığınız kişilerin özellikle bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip kişiler olması gerekmektedir. AdwordsAdam olarak web sitenizin kurulma aşamasından yönetilme aşamasına kadar hemen her aşamada size profesyonel destek vermekteyiz. Güncel olarak devamlı yenilenen web sitesi içerikleri, görselleri, panelleri, reklamları ile web siteniz sayesinde diğer rakiplerinizden açık ara önde alanınızda ilerleyeceksiniz.

Dijital pazarlama yöneticiliği

Dijital pazarlama dediğimizde aklımıza SEO hizmeti, Google reklamları ve sosyal medya etkinlikleri başta gelmektedir. Ancak söz konusu web sitesi yönetimi olduğundan SEO ve google reklamları konusunda verilen hizmetleri öncelikle inceleyeceğiz. Web siteniz ile yapacağınız online pazarlama yatırımları ile yeni müşteriler bulabilir, yeni kazanç pazarları elde edebilirsiniz. Var olan pazarda ürünlerinizi, hizmetlerinizi, markanızı tanıtmak için dijital bir pazarlama planlaması ile marka bilinirliğinizin arttırılması sağlanmaktadır. Web sitenizdeki aktivitenin devamlılığı için gerekli olan ilk şey SEO uyumlu içeriklerin hazırlanması ve girilmesi sürecidir. Ancak bu tüm sürecin yönetilmesi görevi dijital pazarlama yöneticilerinde bulunmaktadır. İçeriklerin başlıkları, içerikleri kimin üreteceği, içerik uzunluğu gibi konularda söz sahibi dijital pazarlama yöneticisidir. Bir diğer görevlerinden biri sosyal medya etkinlikleri ile ise son günlerin popüler sosyal medya uygulamaları üzerinden hizmetlerinizi nasıl pazarlayacağınız, kullanıcılarınıza nasıl hitap edeceğiniz, takipçilerinizi nasıl yöneteceğiniz gibi süreçlerde sizlere yardımcı olunmaktadır.

Web Sitesi Yönetimi

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]