alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Sponsorlu Gündem
Sponsorlu Gündem

Gündemi takip eden değil, gündemi belirleyen olmak ister misiniz?

Sponsorlu Gündem sayesinde gündem listesinin en başında yer alabileceksiniz. Bu durum size fazla sayıda kullanıcıya hitap etmeyi ve gündeme yakın içerikleri kullanıcılara ulaştımayı sağlayacak, twiiter sponsorlu gündem reklamları için hazır mısınız?

Twitter Reklamları İçin

Hemen Arayın : 0850 255 06 46

Sponsorlu Hesap
Sponsorlu Hesap

Kimi takip etmeli bölümünde sponsorlu olarak yer almak ister misiniz?

Twitter sponsorlu hesap reklam modeli sayesinde profiliniz kimi takip etmeli bölümünde sponsorlu olarak görüntülenecek. Twitter reklamları konusunda detaylı danışmanlık hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Twitter Reklamları İçin

Hemen Arayın : 0850 255 06 46

Sponsorlu Tweet
Sponsorlu Tweet

Tweet'lerinizi diğer twitter kullanıcılarına sponsorlu olarak ulaştırmak mı istiyorsunuz?

Twitter sponsorlu tweet reklamları sayesinde henüz sizi takip etmeyen kullanıcıların arama sonuçlarında ilgili anahtar kelimeler aracılığıyla reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Twitter reklamlarının gücünü AdwordsAdam ile birlikte keşfetmek için hemen bizimle iletişime geçin!

Twitter Reklamları

TWİTTER REKLAMLARI YÖNETİM VE DANIŞMANLIĞI

Sosyal medya reklamlari yönetimi konusunda yaygın tercih edilen reklam platformlarından birisi de twitter reklam verme işlemleridir. Twitter üzerinde sponsorlu twit ile daha fazla kişiye ulaşabilir ve ürün/hizmetlerinizi daha fazla kişiye tanıtabilirsiniz. Ancak twitter reklamları etkili olduğu kadar twitter reklam işlemleridaha zahmetlidir. Twitter Ads politikasına uymayan reklam teklifleri onay sürecinden geçmeyecektir. Reklam onay sürecinde hesap incelemesi de yapıldığı için yanlış kullanımlarda hesabın askıya alınmasına da neden olabilir. AdwordsAdam Twitter reklam yöneticisi olarak verdiği hizmetler sayesinde twitter reklamlarından en yüksek faydayı elde etmenizi sağlamaktadır. Tüm internet reklamları ve sosyal medya reklamlarında AdwordsAdam’ın desteği almak sizi bir adım öteye taşıyacaktır. 

TWİTTER'DA NEDEN REKLAM VERİLİR?

Twitter'da reklam vermek yaygın bir kullanım kitlesine sahip olan twitterda gündeme girmenizi sağlamaktadır. Bu da twitter kullanıcılarının dikkatini cezbederek etkileşeme geçmelerini sağlar ve size maksimum etkileşimli reklam hizmeti sunar. Twitterda bir web sitesinin, bir ürünün ya da markanın tanıtımını yapabilirsiniz. Twitter da yapılan reklamlar sayesinde insanların reklama konu olan ürün ve hizmet üzerine konuşmaları sağlanır. Bu sayede akılda kalıcılığı daha fazla olan bir reklam hizmeti alınmış olur. Twitter üzerinde verdiğiniz reklamlarda hedef kitleyi yaş, cinsiyet ya da coğrafi konum ile sınırlandırabilir ve daha ilgili kişilere reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz.

TWİTTER'IN REKLAM GÜCÜ VE ETKİSİ NE KADAR

Twitter reklamlarının etkili olmasını sağlayan en önemli iki özelliği bulunmaktadır. Bunların birincisi uygun coğrafi konum, hedef kitle seçiminin yapılması sayesinde daha ilgili kişilere reklamın ulaşmasıdır. Twitter reklamlarının etkili olmasını sağlayan ikinci önemli etki ise insanların reklamın konusu üzerine konuşmalarının sağlanmasıdır. Bu sayede daha akılda kalıcı bir etki oluşturulmaktadır. İnsanların kulaktan kulağa anlatır gibi sizin ürün ve hizmetlerinizden bahsetmesi daha fazla akılda kalıcılık sağlamaktadır. Twitter reklam verme ücretleri reklam paketlerine göre değişiklik göstermektedir. AdwordsAdam ile twitter reklam yönetim anlaşması yaptığınızda daha etkili bir reklam verme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede reklamlardan elde edeceğiniz getiri daha da artmaktadır. AdwordsAdam Twitter reklamları ile ilgili istatistiki veriler paylaşarak elde ettiğiniz etkiyi analitik olarak değerlendirme imkanı sunar.

VİRAL REKLAM VERMEK NEDİR?

Viral reklam nedir? Özellikle video paylaşım sitelerinde kullanıcıların kendi kendilerine yayılmasını sağladıkları yeni nesil reklam metodudur. Bu yüzden virüse benzetilerek ismi viral olarak adlandırılmıştır. Viral reklam verme de etkili yöntemlerden birisi twitter reklamlarıdır. İnsanların belirli bir konu üzerinde konuşmaya yönlendirilerek daha fazla kişi ile etkileşim sağlanmaktadır. AdwordsAdam ile şahane ve etkili viral reklam fikirleri ile reklam verme şansını yakalarsınız.


Twitter Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Twitter Reklamları ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]