alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Metin Reklamları
Metin Reklamları

Sponsorlu Reklamlar
Sponsorlu Reklamlar

Linkedin Reklamları

LinkedIn profesyonellerin yer aldığı bir iş ilişkiler ağı olarak tanımlanan bir sosyal medya platformudur. İş bağlantılarının kurulmasında yaygın bir kullanım alanı olan LinkedIn reklamları da gittikçe yaygınlaşmaktadır. LinkedIn reklam verme işlemlerinde platform size kolay başvuru imkanı sunmaktadır. Ancak dilerseniz reklamlarınızı AdwordsAdam yönetimine de bırakabilirsiniz. Biz sizin adınıza reklamlarınızı yönetirken sizde iş ilişkilerinizi güçlendirmeye vakit ayırırsınız. Çok uygun fiyatlarla LinkedIn reklam yönetiminizi profesyonel ellere teslim edebilirsiniz. Linkedin reklam fiyatları tıklama başına ya da günlük 1000 görüntüleme başına yapılmaktadır. Bu sayede sizde en etkili iş ilişkilerini uygun fiyatlarla kurabilirsiniz. Linkedin reklam seçenekleri ise oldukça geniştir.

Linkedin reklam yöneticisi olan AdwordsAdam ile Linkedin reklamlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. AdwordsAdam reklam lokasyonu ve hedef kitle analizi yaparak reklamlarınızı potansiyel iş getirecek şekilde ayarlayarak en iyi sonucu almanızı sağlamaktadır. LinkedIn reklam sistemi sizlere lokasyon ve hedef kitleyi olabildiğince yoğun bir şekilde daraltma imkanı sunmaktadır. Bu sayede isterseniz tek bir firmayı ya da koca bir kıtayı hedef kitlesi olarak belirleyebilirsiniz. Ürünlerinizi satın alabilecek potansiyel kitlenin konuşma içeriklerine göre de reklam verebilirsiniz. LinkedIn ile başarılı iş ilişkileri kurabilmek ve ürün ve hizmetlerinizi LinkedIn aracılığı ile tanıtmak için reklam yönetiminizi bize bırakın. Yazılı ya da video içerik olarak reklam verme imkanı sunan platformda video reklamların maksimum 30 saniye olduğu için mesajı doğru şekilde verilmesi gerekir.


Linkedin Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Linkedin Reklamları ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]