alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Facebook Reklamlarında Siz De Olun!
Facebook Reklamlarında Siz De Olun!

Facebook reklamlarının performansını henüz denemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeyin!

Facebook reklamları ile çok geniş bir kullanıcı kitlesine erişebilir, düzenli olarak reklam yayınlayabilr, demografi bilgilerini düzenleyebilir, ilgi alanlarına yönelik reklam filtrelemeleri yapabiliriz. Size en iyi facebook reklam deneyimini yaşatmamızı isterseniz hemen bize ulaşın.

 

Facebook Piksel
Facebook Piksel

Facebook reklamlarındaki performansınızı ve ziyaretçi davranışlarını izlemek ister misiniz?

Facebook reklam verenlerin en çok merak ettikleri konular reklamlar üzerinden gelen web sitesi ziyaretçilerinin davranışları olmuştur, facebook piksel basit javascript entegrasyonları ile ziyaretçilerin ürün sayfalarından, sepet ve ödeme sayfalarına kadar izlenmesini sağlıyor.

Entegrasyon bilgileri İçin Facebook Business sayfasını inceleyin.

Facebook Reklamları

FACEBOOK REKLAMLARI KURULUMU VE YÖNETİMİ İŞİNİ UZMANLARA DEVREDİN

Facebook sosyal medya platformu en yoğun kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Facebook reklam verme işlemleri sayesinde milyonlarca facebook kullanıcısına ürün ve hizmetlerinizi ulaştırabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcı bulunan bu platform sayesinde hedef kitle analizi etkili bir şekilde yapılabilmektedir. Facebook reklam hesabı yönetiminde AdwordsAdam en büyük destekçiniz olmaktadır. Facebook reklamlarının sunduğu hedef kitle daraltma, belirli bir coğrafi konuma hitap etme ve zaman aralığı gibi seçenekleri kullanarak en iyi reklam getirisini elde edebilirsiniz. Tüm bu analizleri yapmak ve doğru reklam vermek için AdwordsAdam ile iletişime girmeniz yeterlidir. Ürün ve hizmetlerinizi en yüksek reklam getirisi elde edeceğiniz şekilde reklamlarınız ayarlıyoruz.

FACEBOOK REKLAMLARINDA PERFORMANSINIZI NASIL ARTTIRIYORUZ

Kendi başına reklam vermeye çalışanlar birçok facebook reklam verme hatası yapmaktadırlar. Bu hatalar reklamlardan elde edilen getirinin azalmasına neden olmaktadır. Facebook reklam verme hatası yapmamak için AdwordsAdam ile anlaşarak reklamlarınızı firmamıza düzenleyebilirsiniz. Facebook reklam düzenleme hizmetlerimiz sayesinde en kaliteli reklam hizmetlerini almanızı sağlıyoruz. Uygun demografi, coğrafi konum ve reklam zaman seçenekleri ile doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

FACEBOOK REKLAMLARI DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Reklam bütçenize, optimizasyon koşullarına, takip ve raporlama sıklığına bağlı olarak değişen reklam yönetim hizmetlerimiz 500₺-2500₺ arasında fiyatlardadır. Başlangıç bütçeler ile danışmanlık talep edildiği durumlarda minimum danışmanlık ücreti talep edilirken, sosyal medya yöneticiliği kapsamında ve daha geniş bütçeler ile reklam yapıldığında danışmanlık ücretleri de değişkenlik göstermektedir.


Facebook Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Facebook Reklamları ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]