alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Reklamınız İstediğiniz Bölgede Görünsün
Reklamınız İstediğiniz Bölgede Görünsün

İnstagram reklamlarında en uygun bölge seçimi ile reklamlarınızı alakadar kişilere gösteriyoruz.

Bölge filtrelemesi sayesinde daha az reklam harcaması yaparak daha iyi reklam hedeflemesi yapılabilmektedir. AdwordsAdam sosyal medya reklam danışmanlarımız sizin için en performanslı sosyal medya yönetimini yapacaklar. İletişime geçmek için hemen 0850 255 06 46 numaralı telefondan bize ulaşın.

Optimum Demografi Filtrelemesi Yapalım
Optimum Demografi Filtrelemesi Yapalım

İnstagram reklamlarında demografi ayarları yapılabildiğini biliyor musunuz?

İnstagram reklamlarında reklam verenler hedef kitle seçimi konusunda kuvvetli demografik özelliklere yönelik çalışma yapabiliyor.

 

İlgi Alanlarına Yönelik İnstagram Reklamı Verme
İlgi Alanlarına Yönelik İnstagram Reklamı Verme

Ayrıntılı hedefleme filtresi sayesinde doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz, Sektörünüze ilgi duyan portföyünüzle sizi bir araya getiriyoruz.

Minimum Bütçe İle Maksimum Görünürlük
Minimum Bütçe İle Maksimum Görünürlük

Hedef kitlenizin doğru yapılandırılması sayesinde minimum bütçe ile maksimum görünürlük elde etmek istemez misiniz? O halde sosyal medya uzmanımızla iletişime geçmek için hemen arayın: 0850 255 06 46

İnstagram Reklamları

INSTAGRAM REKLAMI VERMEK İSTER MİSİNİZ?

Instagram'da reklam vermek için neler yapılmalı? İnstagram sosyal medya platformu milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen yaygın bir sosyal ağ olarak reklam hizmetlerinde de faydalanılan bir platformdur. İnstagram reklam vermek istiyorum diyenlerin de reklam hizmetleri için firmamızla iletişime geçmeleri instagram reklamlarından en iyi verimi almalarını sağlayacaktır. AdwordsAdam instagram reklam verme danışmanlığı yaparak reklamları doğru bir şekilde vererek uygun coğrafi bölgeye, hedef kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır. İnstagram reklam danışmanlık hizmetleri konusunda en önemli konulardan birisi iletişimdir. Bu sebeple AdwordsAdam reklam ekibimizden mesai saatleri içerisinde istediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz.

INSTAGRAM REKLAMLARI NEDEN TERCİH EDİLİYOR?

instagram reklam yöneticisi olan AdwordsAdam sayesinde instagram üzerinden resmi reklam hesabınızın en doğru şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. En güzel reklam görsellerini sizin için hazırlayarak doğru hedef kitleye ulaştırılan reklamlarınızın ilgi çekici olması sağlanmaktadır. İnstagram reklam hesapları yönetimi sayesinde binlerce farklı kullanıcıya beğeni ve gönderi analizine göre reklam verme imkanınız bulunmaktadır. İnstgram reklamlarının tercih edilmesinde en önemli etkilerden birisi de ilgi düzeyine göre reklam verme imkanıdır. Daha fazla ilgili kişiye reklam sunarak daha fazla etkileşim elde edebilirsiniz.

INSTAGRAM REKLAM DANIŞMANLIĞI NEDİR?

AdwordsAdam instagram reklamları danışmanlık ofisi olarak en uygun instagram reklam verme ücreti ile en fazla etkiyi elde edebilirsiniz. Reklam ayarlamalarının doğru yapılması sayesinde belirli bir konum, ilgi kitlesi ya da yaş grubu gibi parametreleri ayarlayarak istenilen kişilere reklamlarınızı ulaştırabilirsiniz. instagram reklam verme fiyatları tıklama ve gösterim sayıları ile belirlendiği için en iyi reklam deneyimini ancak doğru seçenekler ile yapabilirsiniz.


İnstagram Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

İnstagram Reklamları ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]