alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Bin Gösterim Başına Maliyet
Bin Gösterim Başına Maliyet (BGBM)

Teknik Servisimizde su arıtma cihazları yedek parça, arıza onarımı, tamir, bakım, montaj, kurulum, taşıma gibi konularında teknik destek sağlıyoruz.

Her marka ve model su arıtma cihazlarının arıza onarımları uzman teknik personel tarafından titiz, özenli ve mümkün olan en hızlı şekilde yapılmaktadır, servis çağrı merkezimizi iletişim numaralarından istediğiniz zaman arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Daha Alakalı Kişilere Görünün
Daha Alakalı Kişilere Görünün

Teknik Servisimizde su arıtma cihazları yedek parça, arıza onarımı, tamir, bakım, montaj, kurulum, taşıma gibi konularında teknik destek sağlıyoruz.

Her marka ve model su arıtma cihazlarının arıza onarımları uzman teknik personel tarafından titiz, özenli ve mümkün olan en hızlı şekilde yapılmaktadır, servis çağrı merkezimizi iletişim numaralarından istediğiniz zaman arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

EŞSİZ GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI DENEYİMİ YAŞAYIN

Google banner reklam hizmetleri sayesinde internette gezinen, Youtube’dan video izleyen, Gmail’i kontrol eden ya da mobil cihaz ve uygulamalarını kullanan kişilere ulaşmanızı sağlar. Google Banner reklamları arama ağı reklamlarından farklı olarak görüntülü olarak ortaya çıkar ve dünya çapında Google siteleri kullanıcılarının %90’ına ulaşır.

Google banner reklamları veya diğer adıyla Google görüntülü reklamlarında kampanyalarınız için en iyi deneyimi yaşatacak banner tasarımı hazırlıyor ve reklam ayarlamalarınızı ince detaylarına kadar hazırlıyoruz. AdwordsAdam Google Ads hesap yönetiminizi yaparak maksimum faydayı elde etmenizi sağlamaktadır.

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR HANGİ AVANTAJLARI SİZE GETİRECEKTİR

Google Ads görüntülü reklam verme hizmetleri sayesinde 1 milyondan fazla web sitesi, uygulama ve videodan oluşan bir grupta reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. AdwordsAdam müşterilerine en uygun fiyatlarla en yüksek verimi elde edebilecekleri reklam verme hizmeti sağlamaktadır. Arama ağı reklamlarından farklı bir işlevde olan görüntülü reklamlardan maksimum faydayı elde etmek için Google display Ads (görüntülü reklam) verme seçeneklerini doğru seçmeniz gerekir.

Anahtar kelime ile hedefleme, Konu hedefleme, Yerleşim hedefleme ve Gelişmiş hedefleme seçenekleri sayesinde doğru kişilere daha kolay ulaşabilirsiniz. İlgi alanı ve Demografi seçimlerinin doğru yapılması için Google reklam yönetimi işlemlerinizi AdwordsAdam’a teslim edebilirsiniz.

ŞEFFAF VE ANLAŞILABİLİR RAPORLAMA HİZMETİ

Google Adwords reklamlarında oluşan tüm verileri eşzamanlı, şeffaf ve anlaşılabilir şekilde size sunuyoruz. Haftalık analiz ve değerlendirme toplantıları ile gelecek planlamasının daha iyi yapılması için veri, harcama, finans, dönüşüm gibi analizleri birlikte yapıyoruz. Bu sayede müşteri portföyünüzün daha net analizi yapılabiliyor ve gelecek reklamlar daha hassas hedefleme ile yapılarak elde edilen faydanın arttırılması sağlanıyor.

Banner reklamları için en önemli konulardan olan değerlendirme ve analiz konusu birlikte çözüme kavuşacak. Sizin sektörel bilginiz ve tecrübeniz bizim teknik bilgimiz ile harmanlanarak ve en iyi reklam kampanyası ve görseli hazırlayarak reklamınızı hemen başlatalım. Tasarımcılarımız ile birlikte beğenilecek reklamlar tasarlayarak uygun reklam bütçesi ile maksimum faydayı elde edebilirsiniz.


Google Ads Banner Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Google ads banner reklamları olarak bilinen görsel reklamlar google ve iş ortaklarının web sayfalarında uygun yerlerde kullanıcılara gösterilen reklamdır.

Google ads görüntülü reklamları iş ortaklarında gösterilir burada gösterilme başına ücretlendirme söz konusudur, ancak bir gösterim için ücret hesaplanması çok düşük olacağından GBGBM (Görüntülenebilir Bin Gösterim Başına Maliyet) yöntemi ile ücretlendirme yapılarak daha anlamlı bir ücretlendirme stratejisi uygulanmış olur.

Google Ads Banner Reklamları ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]