alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Arama Ağı Reklamları
Arama Ağı Reklamları

Google Adwords reklamlarınız için AdwordsAdam ekibi ile profesyonel bir çalışma yapılmasını ister misiniz? Size performanslı google arama ağı reklamları hizmetini vermek için çalışıyoruz. Hemen ücretsiz web sitesinizin analizi yaptırarak, Google Ads kampanyaları ve internet sitenizin hakkında ayrıntılı bilgi öğrenebilirsiniz.

Detaylı İncele Hemen Başvur

Görüntülü Reklamlar
Görüntülü Reklamlar

Google görüntülü reklamlar sayesinde internet sitelerinde gezinen, Youtube platformundan video izleyen, Gmail adresini kontrol eden veya mobil cihaz uygulamalarını kullanan kişilere Google görüntülü reklamlar ile ulaşmanızı sağlar. Google banner reklamları ve arama ağı reklamlarından farklı olarak görüntülü olarak ortaya çıkmaktadır. Dünya genelinde Google arama ağı ile kullanıcılarının %90’ına ulaşabilmektedir.

Detaylı İncele Hemen Başvur

Alışveriş Reklamları
Alışveriş Reklamları

Anahtar kelime, ürün, yerleşim ve yaş hedefleme seçenekleri sayesinde alış veriş reklamları doğru kişilere ulaştırılabilmektedir. Demografi ve ilgi alanlarının doğru yapılandırılması için Google reklam yönetimini, AdwordsAdam’a teslim edebilir ve doğru müşterilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvur

Video Reklamlar
Video Reklamlar

Video reklamları öncelikle Youtube platformu üzerinden yayınlanan videolar üzerinde görüntülenmektedir. Geçilemeyen veya belirli bir süre sonra geçilebilen reklam seçenekleri sayesinde reklama tıklayan ziyaretçilerin ilgili internet sitesine yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Bilgisayar, akıllı telefon, akıllı televizyonlar, tablet ve tüm mobil cihazlardan gibi birçok farklı platformda kullanılmaktadır.

Detaylı İncele Hemen Başvur

Mobil Uygulama Reklamları
Mobil Uygulama Reklamları

Mobil uygulama reklamlarında reklamınızın yayınlanması için gerekli uygulama analizleri ve ziyaretçi analizleri yapılmaktadır. Reklamlarınız rakiplerinizin durumuna göre mobil uygyulamalarda gösterim alacaktır. Tabiki bu gösterilerde yer almak size avantaj sağlayarak ürünve kurumsal tanıtımınıza katkı sağlayacaktır.

Hemen Başvur

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]