alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Arama Ağı Reklamları İçin Danışmanlık Mı İstiyorsunuz?
Yüksek Optimizasyon

Google reklamlarınızda ileri seviye optimizasyon çalışmaları ile hem google içerik ve kalite politikasına uygun hem de kullanıcı deneyimine hitap eden kampanyalar oluşturacağız.

Google ads panel yöneticisi danışmanınız tarafından yapılan işlemler sayesinde hesabınızda anahtar kelimelerin tespiti ve eşleştirilmesi, sektörel ifadelerin reklamlarda kullanılması, reklam uzantılarınızın ve diğer ayarlarınız profesyonelce yapılmaktadır. 

Düzenli Raporlama
Düzenli Raporlama

Tamamı gerçek ve doğal olarak google ads paneli raporları kullanılarak elde edilen şeffaf ve düzenli raporlamalar yapıyoruz.

Aylık, haftalık tıklama rakamlarınız, anahtar kelime performanslarınız, tıklama başına ödediğiniz ücretler ve alakasız kelimeler için yapılan harcamalar düzenli olarak takip edilir ve size anlaşılabilir bir sunum ile raporlanır. Böylece google reklam fiyatları ve bütçeniz konusunda yatırımlarınıza karar verebilir, değiştirebiir ve revize edebilirsiniz.

En İyi Sıralama Garantisi
En İyi Sıralama

Google reklamlarında 1.sıraya çıkabilir miyim? 1.sıraya çıkarsam ne kadar gösterim alırım?

Herkez google reklamlarında ilk sırada gösterilmek ister, ancak her durumda ilk sırada görünmek daha iyidir diyemeyiz, reklam sıralamaları kalite puanı/alaka düzeyi ve TBM teklifi ile olabilmektedir. İlk sırada yer almak (mutlak üst sırada gösterim) için iyi kalite puanının yanı sıra yüksek TBM teklifi de gerekir. Ancak bu durum da her zaman ve şartta avantajlı olmayabilir, bunun yerine kalite puanı ve ortalama TBM teklifi ile tıklama hedefli bir reklam stratejisi önerilmektedir.

ARAMA REKLAMLARI KURULUMU VE YÖNETİMİ

Google reklamlarınız için AdwordsAdam uzmanları ile çalışmaya karar verdiniz mi? Size en iyi google reklam verme deneyimi sağlamak için çalışıyoruz. Şimdi hemen ücretsiz web sitesi analizi yaptırarak Google Ads reklam kampanyaları ve web sitenizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Google reklam hesabı kurma işinde uzman olduğumuzu duydunuz mu? Sizin için uygun olan google reklam fiyatları ile hesap kurulumu yapıyor, hesap yönetimi konusunda da arama ağı reklamları danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz. Arama reklamlarında %70-%80'e varan bütçe tasarrufları ve optimizasyonları yapıyoruz. Böylece hesabınız daha tasarruflu bir şekilde işletilir, hesabınızdaki bu tasarruflar ile google reklam uzmanı olarak sizden talep ettiğimiz google reklam yönetimi danışmanlık ücreti de kendiliğinden kazanılmış bile olabilir.

ARAMA AĞI REKLAMI VERMEK İSTER MİSİNİZ?

Google arama sonuçları çoğu reklam veren tarafından önemli bir hedeftir. Arama ağı reklam kurulumu yaparak bizimle çalışmaya başladığınız zaman birçok destek hizmetimizden ücretsiz yararlanabileceksiniz.

Mesai zamanlarımız içerisinde sınırsız ücretsiz teknik destek ve sorularınızı sorabilir, iş ortaklığı çözümümüz sayesinde google ads reklamı indirim kuponları tanımlıyor ve reklamlarda size özel indirimler tanımlaya biliyoruz.

ARAMA REKLAMLARINDA İLK SAYFA İLK SIRA

Arama ağı reklamlarında reklamınızın yayınlanması için bakiye yükleyerek reklamı başlatmış iseniz; reklamlarınız rakiplerinizin durumuna göre gösterim alacaksınız. Tabiki bu gösterilerde de ilk sıralarda yer almak size büyük avantaj sağlar.

Google reklamlarında sıralama konusu ise düşünüldüğü gibi sadece tıklama başına maliyet teklifi ile değil bununla birlikte kalite puanı da hesaba katılarak belirlenir. Kalite puanı ise açılış sayfası performansı, kullanıcı deneyimi, reklam metinleri ve kelimelerin alaka düzeyi ile alakalıdır. Bunun için google kalite politikaları ve google reklam algoritması ile tam uyumlu bir çalışma yapmamız gerekiyor Google ads reklam danışmanlığı yaptığımız takdirde bu konuda sizi en iyi sıralamaya getirebilecek ve en az ödeyecek şekilde ayarlayacağız.

SINIRSIZ TEKNİK DESTEK (EPOSTA, TELEFON, WHATSAPP)

Çalışmalarımız süresince sizinle ilgilenecek olan Google reklam uzmanı ile istediğiniz tüm zamanlarda destek görüşmesi yapabileceksiniz. İster e-posta destek, ister WhatsApp destek isterseniz de telefon görüşmesi ile ulaşabilirsiniz. 

Arama ağı reklamlarında yaşadığınız/yaşayacağınız sorunlar ile ilgili AdwordsAdam destek merkezi veya Adwords hesap yönetim danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Yeni başlayan ve Ads paneli hesap kurulumu yapacak olan müşterilerimiz de Adwords hesap uzmanı ile istediği iletişim kanalından bağlantı kurabilirler.

DAHA AZ RİSK İLE DAHA COK KAZANÇ

Arama ağı reklamlarında daha az risk alarak daha fazla performans almanın yolu google ads hesap yönetim danışmanlığı hizmetinde gizlidir. Hemen hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için 0850 255 06 46 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Google Ads Arama Ağı Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Google ads arama ağı reklamları arama motoru sonuçlarında web sitenizin diğer ilanlardan daha yukarıda yer alması için kullanılan rekam verme aracıdır. Google reklamları içersinde en çok tercih edilen reklam türlerinden birisidir. 

Google ads arama motoru reklamları (arama ağı reklamları) ücretlidir, ücretlendirme TBM (tıklama başına maliyet) olarak yapılır, yani sadece tıklamalarınız ve yönlendirdiğiniz web sitenize gelen ziyaretçiler için ücret ödersiniz.

Arama ağı reklamlarında tercih edeceğiniz reklam stratejisi, bütçeniz veya manuel girişleriniz ile TBM teklif üst sınırını kendiniz belirlersiniz, ancak reklam verme ortalama TBM değerinin altında yer aldığınız zaman kayda değer görüntülenmeler alamayabilirsiniz.

Ortalama TBM değerleri sektörel kelimelere, kelime arama sıklıklarına ve kelimelerin ekonomik değerine göre değişmektedir. Dolayısıyla TBM değerleri 0,2 TL'den başlayarak 20TL 'ye kadar olabilmektedir.

Google ads arama ağı reklamları için reklam danışmanlık hizmetinde google ads hesap kurulumu ve reklam kampanyaları ile ilgili süreçlerin yönetim/optimizasyonu işlemleri adwords uzmanı hesap yöneticisi tarafından yapılmaktadır.

Arama ağı reklamları google reklamları içerisinde en fazla reklam verenin bulunduğu ve en fazla tercih edilen reklam türüdür.

Arama ağı reklamlarının performansı yok yüksek ve dönüşümler çok uygun olduğundan adwordsadam olarak birçok sektörde reklam vermek isteyenlere başta google reklamları olmak üzere tüm arama ağı reklamlarını tavsiye ediyoruz.

Google Ads Arama Ağı Reklamları ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]