alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Sosyal Medya Kurulum
Sosyal Medya Kurulum

Sosyal medya kurulum paketi ile instagram/facebook işletmenize ait olan hesaplarınızın kurulumu yapılmaktadır.

Kurulum Ücreti : 750TL

Kurulum Süresi : 1-3 gün

Sosyal Medya Kurulum Pro
Sosyal Medya Kurulum Pro

Sosyal medya kurulum paketi ile instagram, facebook, youtube, linkedin, twitter, whatsapp business platformlarında işletmenize ait olan hesaplarınızın kurulumu yapılmaktadır.

Kurulum Ücreti : 1500TL

Kurulum Süresi : 3-5 gün

Sosyal Medya Yönetim Paket-1
SMY Mars

✓ İnsta face Hesap optimizasyon
✓ Aylik 10 post (3 günde 1)
✓ 500 TL ye kadar reklam yönetimi

Yönetim Ücreti : 750TL

Hemen Başvur

SMY Neptün
SMY Neptün

✓ İnsta face Hesap optimizasyon
✓ Aylik 10 post (3 günde 1)
✓ 1.000 TL ye kadar reklam yönetimi
✓ 2 Adet İntro Video hazırlama

Yönetim Ücreti : 1.250TL

Hemen Başvur

SMY Jupiter
SMY Jupiter

✓ İnsta face Hesap optimizasyon
✓ Aylik 12 post (Videolarla birlikte 2 günde 1 yeni paylaşım)
✓ 3 Adet İntro Video hazırlama
✓ 2.000 TL ye kadar reklam yönetimi
✓ Günlük post döngüsü
✓ Ayda 1 defa çekiliş etkinliği
✓ Organik takipçi artırma teknikleri

Yönetim Ücreti : 2.000TL

Hemen Başvur

Sosyal Medya Yöneticiliği

SOSYAL MEDYA YÖNETİCİLİĞİ DENİNCE NE ANLAMALIYIZ?

Sosyal medya platformları gittikçe yaygınlaşan bir kullanım alanına sahiptir. İşletmelerin ve ticari kuruluşlarında işletme sosyal medya hesabı kullanarak kendilerini tanıtmalarını sağlamıştır. Bu da sosyal medya yönetimi diye yeni bir hizmet alanının açılmasını sağlamıştır. Sosyal medya yönetim hizmetleri sayesinde sosyal medya üzerinden işletmeye ait hesabın reklam amacı ile profesyonel kullanımı sağlanmaktadır. İnstagram, facebook, twitter, linkedin, pinterest gibi farklı birçok sosyal medya ağı üzerinden işletme hesapları açılarak işletmenin ürün ve hizmetlerini tanıtması sağlanmaktadır. En çok tercih edilen sosyal medya platformları ise instagram ve facebook tur. Daha kurumsal firmalar için twitter hesabı da açılmaktadır. Sosyal medya hesaplarının ürün ve hizmetlerinizi doğru şekilde tanıtması, kurumsal kimliğiniz hakkında olumlu imaj çizmesi gerekir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİCİSİ NELER YAPIYOR?

Sosyal medya yöneticisi veya diğer adıyla sosyal medya uzmanı sosyal medya hesaplarının yönetimini devralarak en iyi etkileşim oluşturacak şekilde yönetmektedir. dwordsAdam sosyal medya yönetim paketleri sayesinde çok uygun sosyal medya yönetim fiyatları ile işletmenize ait hesapların yönetimini yaptırabilirsiniz. AdwordsAdam olarak en etkileyici sosyal medya görsellerini tasarlayarak dikkat çekici gönderiler oluşturuyoruz. Bu sayede daha fazla takipçi ile etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Takipçi sayınız sizin gönderilerinizin kesin olarak ulaştığından emin olduğunuz kişilerdir. Bu yüzden takipçi sayınızın artması etkileşimlerinizin daha fazla kişiye ulaşması anlamına gelmektedir. En iyi etkileşim sonucu elde etmek için doğal ve gerçek takipçiler edinilmesi gerekir. Bunun için takipçi sayısı fazla olan profillerden ve sosyal medya platformunun kendisinden reklam almak gerekecektir.

SOSYAL MEDYA YONETİM DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ

Sosyal medya yönetim kılavuzu diye bir şey olmadığı için hesapların yönetilmesi tamamen içerik ve şartlara göre gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır. Değişen şartlara adapte olmak sosyal medya yöneticiliği işinin en önemli noktalarından birisidir. AdwordsAdam olarak sosyal medya yönetim ve danışmanlık hizmetlerinde bütçenize özel çözümleri sunuyoruz. AdwordsAdam sosyal medya yönetimi ağırlıklı olarak instagram ve facebook olmak üzere tüm sosyal medya profillerinizin takipçilerinize etkili şekilde hitap etmesini sağlıyoruz. AdwordsAdam sosyal medya hesaplarınızı yönetirken sosyal medya reklamlarınızın yönetim ve takibini de yapmaktadır. Bu işlemler için size özel teklifler sunuyoruz, sosyal medya danışmanlık ücretleri günlük/haftalık paylaşım sayısı verilen danışmanlık hizmeti kapsamı ile alakalı olarak 750₺-2.500₺ arasında değişiklik göstermektedir.


Sosyal Medya Yöneticiliği Sıkça Sorulan Sorular

DinamikSoft sizlere profesyonel anlamda, sosyal medya kurulum hizmetleri sunmaktadır.

Eğer ihtiyacınız yalnızca instagram ve facebook üzerinde aktif olmak ve aylık belirli bir bütçe ile reklama çıkarak aktif kitlenize ulaşmak ise Sosyal Medya Kurulum Paketi sizin için yeterli olacaktır.

Ancak tüm sosyal mecralarda (Twitter, Linkedin, Youtube, Pinterest Facebook ve Instagram) aktif olarak yer almak ve kurumsal kimliğinizi ayrıntıları ile kayıt altına almak istiyorsanız, Sosyal Medya Kurulum Pro Paketi seçmek sizin için daha avantajlı olacaktır.

DinamikSoft Sosyal Medya Ekibi; kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak doğrultuda sizlere hizmet vermektedir.

Seçmiş olduğunuz paket kapsamında; bireysel/ kurumsal kimliğiniz tüm ayrıntıları ile sosyal mecralara işlenerek tam optimizasyon sağlanacaktır.

Sosyal Medya Yöneticiliği ve diğer hizmetlerimiz hakkında merak edilen tüm konularda 0850 255 06 46 numaralı destek hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]