alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Web Sitesi Nasıl Kurulur

Web Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

Bir web sitesi oluşturmak için alan adı, hosting, ssl sertifikası, web sitesi tasarımı, metin, video ve görsel içeriklere ihtiyaç vardır. Web sitesi kurmak için öncelikle domain almanız gerekmektedir. Domain adres çubuğunda sizin seçtiğiniz şekilde bir isim ile sizin adresinizi anlatan uzantıdır. Bu tıpkı evinizin adresi gibi sizin web sitenizin adresi olacaktır. Sonraki adım ise web sitenizin domaini ile bağlantılı kurulacak olan hosting işlemidir. Hosting ise web sitenizdeki tüm verilerin saklanacağı büyük bir depolama alanıdır. Tüm bu işlemler halledildiğinde ise web sitenizin tasarımının nasıl olacağına dair bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Sonraki adım ise web siteniz ile ilgili ve SEO uyumlu içeriklerin ve görsellerin sitenize yüklenmesidir. SSL sertifikası ise özellikle e-ticaret sitelerinin güvenliklerini üst düzeye çıkarmalarını sağlayacak ve hemen her sitede bulunması gereken güvenlik duvarıdır.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Web sitesi kurulumunda öncelikle karar vermeniz gereken şey web sitenizi kendiniz mi yoksa başkasına mı yaptıracaksınız olmalıdır. AdwordsAdam tüm web sitesi kurulumlarında sizlere profesyonel ekibi ile yardımcı olmaktadır. Web sitenizin arka planında işleyen yazılımından ön planda işleyen web tasarımına kadar her alanda tam bir web sitesi sizlere hazır halde sunulmaktadır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddelerin yapılmasından sonra yazılım aşaması da halledilir ve web siteniz kurulmuş olur. Web siteniz kuruluş amacına uygun olarak belirlenen içerikler, görseller, temalarla donatılarak sizlere sunulur. İstemeniz halinde ise içeriklerin ve reklamların devamlı olarak canlı ve güncel tutulmasın sağlayacak profesyonel web sitesi yöneticiliği hizmeti de verilmektedir.

Web Sitesi Kurulum Maliyetleri Ne Kadar?

Web sitesi tasarım ücretleri SEO çalışmaları, web tasarımı, domain ve hostinglerin alınması gibi durumlarla bağlantılı olarak hesaplanmaktadır. Tüm bu işlemlere bağlı olarak değişmekte olan web sitesi tasarım maliyeti AdwordsAdam firmamızda oldukça uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır. AdwordsAdam bünyesinde bulunan paketler sayesinde web sitesi kurulumunda ayrı ayrı domain, hosting, ilk SEO çalışmaları ücreti ödemezsiniz. Web sitesi kurulumlarında sizlerin çalışmak istediği alana uygun olarak hazırlanmış web sitesi paketlerimizde ilk bir yıllık alan adı ve hosting hizmetleri ile ilk SEO çalışmaları ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Web Sitesi Nasıl Kurulur

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]