alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Web Sitesi Açmak İstiyorum

Web sitesi açmak emek harcanması gereken bir iştir. Eğer web sitenizi açmaya karar verdiyseniz bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda bazı adımları da takip ederek web sitenizi kurabilirsiniz. Web sitesi kurarken birçok kaynaktan yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden birçok kaynak mevcuttur. Fakat profesyonel hizmet alarak da web sitesi açabilirsiniz. Profesyonel hizmet aldığınız taktirde siteniz çok daha kusursuz olacaktır. Fakat bilgileriniz doğrultusunda da çeşitli yardımlar alarak gayet güzel işler çıkarabilirsiniz.

Web Sitesi Nedir?

Web sitesi genel olarak firmaların tanıtım ve firma bilgilerini paylaştığı, ürün tanıtımı yaptığı online platformlardır. Buna ek olarak firma olmayan birçok insanın da şahsi olarak kullandığı ve üzerinden para kazanabildiği bir yapıdır. Web sitesi açmak çok düşük yatırım ile sürekli bir kazanç elde etmenin yollarındandır. Bu sayede az bir yatırım ile uzun vadeli kazançlar elde edilebilmektedir.

Web Sitesi Açmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Web sitesi açmak için öncelikle temel anlamda bilgisayar okuryazarlığı gerekiyor. Öncelikle internet tarayıcısını kullanmak ve metin belgesi üzerinde düzenlemeler yapabilmek şartlardan ilkidir. Sonrasında ise temel düzeyde kodlama bilgisi gereklidir. Web sitesi tasarımında bu kodlamalara ihtiyaç duyulacaktır. Eğer bunlara sahipseniz diğer aşamada domain almanız gerekecektir. Kullanıcılar arama çubuğunda sitenize ulaşmak istediğinde domain sayesinde size ulaşabilirler. Bu yüzden mutlaka özgün bir domain satın alınması gerekiyor. Bir diğer önemli nokta ise hosting olmaktadır. Hosting ise web sitenizde paylaştığınız her şeyin barındırıldığı yerdir. Tüm bunlara ek olarak sitenizi güvenli hale getirmek için mutlaka SSL sertifikası da almak gerekiyor. Bu gereksinimler tamamlandıktan sonra rahatlıkla bir web sitesi kurulabilir.

Web Sitesi Açmak Ne Kadar?

Fiyat tamamen kurulacak siteye göre değişmektedir. Alınacak olan alan adı özelleştikçe fiyat da artabilmektedir. Alan adı fiyatı belirleyen temel faktördür. Hosting ve SSL hizmeti genel olarak benzer fiyatlardadır. Bunlarda yıllık alım yapıldığında fiyat oldukça cazip olabiliyor. Bu yüzden Hosting alırken SSL dahil olan yıllık paketleri inceleyebilirsiniz. Bu sayede tasarruf yapabilirsiniz. Ek olarak alacağınız temalar, uygulamalar ve scriptler de fiyatı etkilemektedir. Tüm bunlara bağlı olarak ortalama bir fiyat çıkmaktadır.

Web Sitesi Açmak İstiyorum

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]