alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Web Sitemi Üst Sıralara Nasıl Çıkartırım

Google'da Üst Sıralara Çıkmak

Google arama sonuçlarında sıralamalar belirli koşullar dikkate alınarak yapılmaktadır. Bu koşullar google algoritması tarafından incelenmekte ve sıralama ona göre yapılmaktadır. Google web sitelerinin açılış performanslarını, title, discription olarak adlandırılan sayfa başlıkları ve tanıtım yazılarını, sayfa etiketlerini ve içerikler ile kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak web sitelerini sıralamaya tabi tutmaktadır. Google’da üst sıralara çıkmak için web sitelerinin optimizasyonu yapılmalıdır. Bu işlemlere arama motoru optimizasyonu yani SEO denilmektedir. SEO çalışmaları web sitelerinin google sıralamasında yükselmesini sağlamaktadır. Doğru yapılan SEO çalışmaları hızlı bir şekilde web sitelerinin ilk sayfada üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır. Yanlış yapılan SEO çalışmalarına negatif SEO denir ve web sitesinin geri sıralara düşmesine neden olur.

SEO Hizmeti

AdwordsAdam SEO uzmanı olarak web sitelerinin arama motorlarında hızlı bir şekilde sıra kazanmasını sağlamak amacıyla SEO hizmeti vermektedir. Siz de web sitenizin doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması için AdwordsAdam’ın sunduğu seo hizmetlerinden yararlanmalısınız. SEO uyumu orijinal içeriklerin hazırlanması ve yüklenmesi, web sitelerindeki SEO ya engel teşkil eden durumların tespit edilerek siteden kaldırılması, 403 ve 404 yönlendirmelerinin doğru ve eksiksiz olarak yapılması gibi birçok konuda web sitenizi inceleyen AdwordsAdam SEO ekibi web sitenizi seo uyumlu hale getirmekte ve negatif seo oluşturan backlinklere karşı web sitenizi korumaya almaktadır. Negatif backlinklerin tespit edilmesi ve kaldırılması genellikle gözden kaçan bir durumdur ve kötü sonuçlara neden olmaktadır.

Google Reklam Hizmeti

AdwordsAdam google partner ajansı olarak web sitelerinin SEO çalışmaları ile doğal arama sonuçlarında yükselmesini beklemeden üst sıralarda yer almak isteyenler için Google reklam hizmeti danışmanlığı yapıyoruz. Google a reklam verme işlemlerini AdwordsAdam aracılığı ile yapanlara reklamları için ayırdıkları bütçenin daha iyi yönetildiğinden emin olabilirler. Google reklam sıralamasında üst sıralara çıkmak için reklam kalite puanının yüksek olması gerekmektedir. Bu sayede reklam sıralamalarında düşük tıklama başına maliyetlerle yükselmektedir. Web siteleriniz için google arama ağı reklamlarından en etkili sonucu almak isterseniz bırakın AdwordsAdam google reklamlarınızı sizin adınıza yönetsin ve reklam sonuçlarını size raporlayarak reklam etkileşimlerini size göstersin. Reklam sonu raporlama işlemleri sayesinde reklamlarınızın nasıl işlediğini ve paranızın boşa gitmediğini göreceksiniz.

Web Sitemi Üst Sıralara Nasıl Çıkartırım

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]