alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Sosyal Medya Yöneticiliği Nedir

Sosyal medya yöneticiliği son yıllarda gittikçe popüler olan ve milyonlarca kullanıcının trafiğine sahip olan sosyal medya ağları içerisinde hesap yönetim hizmetlerini içermektedir. Sosyal medya yönetimi işlemlerinde işletme hesaplarının yüksek etkileşim alması hedeflenmektedir. Bu sayede sosyal medya hesapları üzerinde ürün, hizmet ve marka tanıtımını daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Sosyal medya ağları güçlü bir etkileşim alanı olduğu için bu alanlarda potansiyel müşterilerinizi bulmak ve kendinizi tanıtmak için geniş seçenekler mevcuttur. Sosyal medya uzmanlığı hizmetleri veren AdwordsAdam sayesinde etkileşim miktarını arttırarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı bize emanet ederek en iyi şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya hesap yönetimi yapan AdwordsAdam İnstagram, Facebook, Twitter ve Linkedin hesaplarınızı en iyi şekilde yöneterek en fazla etkileşimi almanızı sağlamaktadır. Sosyal medya yönetim işlemlerinde sosyal medya görsel hazırlama hizmetleri yer almaktadır. Haftalık ve günlük paylaşım miktarına göre sosyal medya yönetim fiyatları değişiklik göstermektedir. Sosyal medya görsel tasarımı hizmetlerimiz beğenme garantili olarak verilmektedir. En iyi görsel tasarımları sizler için yapılarak sosyal medya üzerinde paylaşılması sağlanmaktadır. Sosyal medya reklam verme işlemleri ile etkileşimlerinizi arttırabilir ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızın reklam yönetimini de üstlenerek reklamlarınızın da etkili bir şekilde sonuç vermesini sağlıyoruz. AdwordsAdam sizlerin en güvenilir sosyal medya asistanı olarak size yakışan markanızı temsil edebilecek sosyal medya hesapları oluşturmaktadır.

Sosyal medya uzmanı olan AdwordsAdam ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşım takibini yaptırabileceğiniz gibi post hazırlama ve sosyal medya reklamları yönetim işlemlerini de yaptırabileceksiniz. Sosyal medya reklam türleri arasından sizin için en iyi sonucu verecek olan reklam türü belirlenmekte ve reklamlarınızın etkili bir şekilde verilmesi sağlanmaktadır. AdwordsAdam sosyal medya hesap yönetim ücretlerinde de sizlere değişik seçenekler sunmaktadır. En iyi sosyal medya yöneticisi olan ekibimiz görsel tasarımında dikkat çekici tasarımlar hazırlayarak etkileşim elde etmenizi ve marka bilinirliği ile ürün ve hizmet tanıtımlarını arttırmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için detaylı bilgi almak, size özel kampanyaları öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterlidir.
 

sosyal medya yöneticisi

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]