alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Sosyal Medya Reklamları Nedir

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Sosyal Medya Reklamları sosyal medya platformlarından yayınlanan hesap ve bağlantı reklamlarıdır. Sosyal medya ağlarının gün geçtikçe artan kullanım oranları bu platformlar üzerinden reklamları kullanıcılara ulaştırmak için mükemmel bir fırsat haline gelmektedir. Sosyal medya reklam verme işlemleri için bir reklam hesabı oluşturmanız yeterlidir. Facebook reklamları, İnstagram reklamları, Twitter Reklamları, Linkedin Reklamları en çok tercih edilen sosyal medya reklam türleri arasında yer almaktadır. Sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri sayesinde sosyal medya platformlarında vereceğiniz reklamların daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Reklam hesap ayarlarının incelikle yapılması reklamların daha fazla istenen/ ilgili kişiye ulaşmasını sağlayacaktır. Bu yüzden AdwordsAdam firmamızın sunduğu sosyal medya yönetim hizmetlerini incelemenizi öneririz.

İnstagram Reklamı Nasıl Verilir?

İnstagram reklam verme işlemleri için öncelikle İnstagram reklam hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Bundan sonra reklam adımlarını doğru bir şekilde takip etmeniz gerekir. Bütçe belirleme, reklam tasarım hazırlama ve reklam verme işlemleri bu hesap üzerinden yapılmaktadır. İnstagram kullanıcıların kolayca anlamalarını ve işlemlerini gerçekleştirmeleri için doküman paylaşsa da reklam ayarlarında ince ayarların yapılması konusunda pek bir ifade yoktur. İnstagram reklam verme ücreti nasıl düşürülür, en iyi şekilde hedef kitleme nasıl ulaşabilirim sorularının cevabı yoktur. Araçlar elinizin altında olsa da iyi bir reklam deneyimi elde etmek için sosyal medya reklam uzmanı olan AdwordsAdam’a başvurmanız gerekmektedir. Daha uygun reklam maliyetleri ile daha fazla ilgili/ istenen kişiye ulaşmak için bizi tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Sosyal Medya Reklamları Danışmanlığı Nedir?

Sosyal medya reklam yönetim hizmetlerinde reklamlarınızı Coğrafi hedefleme, Demografi seçimi, İlgi alanı seçimi için analiz ediyor ve reklamlarınızın hedef kitlenize daha çok ulaşması için gereken ayarlamaları yapıyoruz. AdwordsAdam olarak sosyal medya reklam tasarımı konusunda da sizlere birçok farklı seçenek ve beğenme garantili tasarımlar hazırlıyoruz. Bu sayede daha uygun sosyal medya reklam fiyatları ile reklam verebiliyor ve elde ettiğiniz etkileşimden bir şey kaybetmemiş oluyorsunuz. Sosyal medya reklamlarınızın yönetilmesi için AdwordsAdam ile iletişime geçerek sosyal medya reklamlarından elde edeceğiniz geri dönüşü arttırabilirsiniz. Reklam hesabınızın yönetilmesi için AdwordsAdam firmamızdan hizmet almak ise çok kolay hemen telefon ile irtibata geçerek reklam hesabınızın yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

sosyal medya reklam fiyatları

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]