alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Özel Web Tasarım Nedir

Özel Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Özel web tasarım hizmeti hazır paketlerin işe yaramadığı standart web sitesi ihtiyaçlarından farklı ihtiyaçların bulunduğu firmalar için yapılan özel web site hazırlanması işlemidir. Özel web tasarım hizmetlerinde standart paketlerde sunulan hazır şablon üzerinde yapılan web siteleri yerine tamamen firmaya özel şekilde web sitelerinin hazırlanması için geliştirilmiş bir hizmettir. Firmaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere firma ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Firma ihtiyaçlarına göre hazırlanan tasarımlar sayesinde firmanın kurumsal imajı daha güçlenmektedir. Firma imajına önem veren ve bunun için yeterli bütçe sahibi olanlar için uygundur. Kurumsal kimlik açısından özel tasarım web siteleri çok daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Firmanın sektörel ve özel ihtiyaçlarını karşılaması özel tasarım web sitelerinden en büyük beklentidir.

Özel Web Tasarım Kimler İçindir?

Özel tasarım web sitelerini kimler tercih etmelidir? Sektöründe web sitesi ile marka imajını üst seviyeye çıkarmak isteyen, markanın kurumsal kimliği ile uyumlu web sitesi isteyen, firmanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak web sitesi talep eden ve buna bütçe ayırabilecek herkes için uygundur. Standart web paketleri genellikle sektöre ait ortak ihtiyaçları karşılayacak özelliklerde web sitelerinin yapılmasını kapsamaktadır. Ancak firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılamakta yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle özel web tasarım yaptırılarak firmanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak özelliklere sahip olacaktır. Web siteleri için kendi fikrine sahip olanlar da özel web tasarım hizmetlerinden yararlanabilirler. Hayalinizdeki web sitelerine sahip olmak için aklınızdakileri firmamıza iletmeli ve size özel web tasarımların yapılmasını sağlamalısınız.

Özel Web Tasarım Neden Daha Maliyetli Oluyor?

Özel tasarım web sitelerinin maliyetleri standart paketlere göre daha yüksek olmaktadır. Bunun başlıca nedeni standart paketlerde kullanılan bazı özelliklerin önceden hazırlanmış olmasıdır. Önceden hazırlanan bu özellikler tekrar tekrar kullanılarak web sitesi üzerine harcanan zamanı kısaltmaktadır. Ayrıca özel tasarım web siteleri sadece size özel olarak hazırlanmaktadır. Siteniz için özel olarak geliştirilen tasarım özellikleri başka firmalara sunulmamaktadır. Özel tasarım web siteleri yaptırarak sadece sizde olacağından emin olduğunuz özelliklere sahip web sitelerine sahip olabilirsiniz. Tamamen benzersiz web sitesi tasarımları için özel site tasarımı yaptırmak çok daha avantajlıdır. Belirli bir miktar maliyet fazlalığı olsa da web siteleri ile elde edilecek değer buna değecektir. En iyi web tasarımlarını yaptırmak için AdwordsAdam ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Özel Web Tasarım Nedir?

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]