alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Instagram Reklam Verme Fiyatları

İnstagram reklam verme işlemleri en yaygın olan sosyal medya reklamları arasında yer almaktadır. Sosyal medya reklamcılığı sosyal medya kullanıcılarının daha iyi analiz edilme imkanından dolayı ortaya çıkmıştır. İlgi alanı, sosyal çevre, konum paylaşımı, beğeni gibi kriterlerle analiz ve kategorize edilen kullanıcılar arasından potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanınız daha da artmaktadır. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan İnstagram gibi sosyal ağlarda reklam vermek ürün ve hizmetlerinizin hedef kitlenize kolayca tanıtılmasını sağlamaktadır. İnstagram reklam verme ücreti standart değildir. Belirlediğiniz bütçe ve harcama süresine göre reklamlarınız yayınlanmaktadır. Bu sayede reklam bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Düşük bütçeler ile bile etkili reklam verme imkanı sunar.

İnstagram reklam çeşitleri farklılık göstermektedir. Fotoğraf reklamları, video reklamları, dönen reklamlar ve hikaye reklamları gibi farklı reklam çeşitlerinden birini seçerek reklamınızı kolayca verebilirsiniz. Instagram story reklam fiyatları da diğer reklamlarda olduğu gibi izlenme başına ücretlendirilmektedir. Bu sayede reklamınız ile kullanıcılar etkileşim kurmadığında ücret ödemezsiniz. Instagram Sponsorlu reklam hizmetlerinde AdwordsAdam danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Her ne kadar İnstagram kullanıcılarına kendi reklamlarını verme imkanı sağlasa da bu imkanlardan en etkili şekilde yararlanabilmek ve maliyetlerinizi nasıl düşüreceğinizi öğrenmek için reklam danışmanlık hizmeti almalısınız. İnstagram reklam yönetme yetkisini AdwordsAdam’a devreden kullanıcıların daha düşük bütçelerle daha yüksek fayda elde ettiği bir gerçektir.

İnstagram reklam danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmak reklamlarınızı verirken instagram reklam sorunu ile karşılaşmamanızı ya da karşılaşsanız bile dakikalar içerisinde sorunun çözülmesini sağlar. AdwordsAdam müşterileri ile etkin bir iletişim içerisinde olarak en iyi reklam yönetim hizmetini vermektedir. En iyi İnstagram reklam yöneticisi olarak verdiği hizmetler için cüzi ücretler talep eden AdwordsAdam sayesinde İnstagram reklam veremiyorum gibi dertleriniz ortadan kalkacaktır. Konum, demografik bilgiler ve ilgi alanları seçeneklerini doğru analiz ederek istenilen hedef kitleye en etkili ulaşım sağlanmaktadır. Bu sayede reklamlarınızı daha etkili bir şekilde verebilirsiniz. Özel hedef kitle seçimi sayesinde tanıdığınız kişi ya da kurumlara yönelik reklamlar vererek istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. En etkili İnstagram reklamları için AdwordsAdam kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sizin için reklam görselleri özenle tasarlanarak İnstagram reklamlarınızın etkisi arttırılmaktadır.

Instagram Reklam Verme Fiyatları

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]