alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklamları Ödeme Yöntemleri Nelerdir

Google Reklamlarında Ödeme Yöntemleri

Google reklamları için bütçe belirlemek ve bütçeye göre reklam vermek güzel bir imkandır. Google reklam ücretlendirmesinde Tıklama Başına Maliyet ya da Görüntülenebilir Bin Gösterim Başına Maliyet şeklinde iki ayrı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan seçtiğiniz reklam türüne göre bütçe belirleyerek reklam verebilirsiniz. Google reklamları ödeme yöntemleri şu şekildedir;
•    kredi kartı
•    banka kartı
•    banka ödemesi

her 3 ödeme şeklinde de Google hesabınıza para yatırarak dilediğiniz süre içerisinde harcama yapabilirsiniz. Google reklamları için yapacağınız harcamalardan en etkili sonucu almak istiyorsanız hesap yönetimini AdwordsAdam’a bırakabilirsiniz. AdwordsAdam Google Ads hesabı işlemlerinizi en iyi şekilde takip ederek kolay reklam vermenizi sağlar. En iyi reklam deneyimini yaşamak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Google reklamları için kredi kartı ile ödeme yapmak istediğiniz de size iki seçenek sunulmaktadır. Bunlar otomatik ödeme ve manuel ödeme seçenekleridir. Otomatik Ödeme işlemlerinden harcamalar borçlandırılır ve ödeme eşiğine geldikçe kredi kartından otomatik olarak çekilir. Manuel Ödeme işlemlerinizde ise hesabınıza bakiye tanımlayarak harcarsınız. Reklam ayarlarınızın bir kere güzel bir şekilde yaptıktan ve reklamların sürekli tekrar etmesini istediğinizde otomatik ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Manuel ödeme seçeneği ise size daha kolay bir reklam yönetim imkanı sunmaktadır. AdwordsAdam Google arama ağı reklamları için müşterilerine en iyi reklam ayarlamasını yaparak maksimum geri dönüşü almalarını sağlamaktadır. Google reklam danışmanlığı hizmetlerimizde en etkili ödeme yöntemini size öneriyoruz.

Manuel Ödeme Yapılmasını Tavsiye Ediyoruz

Google reklam uzmanı olarak sizlere her zaman daha iyi kontrol sağlayan manuel ödeme yöntemini öneriyoruz. Google reklam ödemeleri için düzenli olarak hesabınızı takip etme durumunuz varsa manuel olarak ödeme yapmak size hesabınızdaki ödeme aşamalarına hakim olmak adına fayda sağlayacaktır. Ayrıca reklam seçenekleri için de güncelleme imkanınız olmaktadır. Otomatik ödemi ile verdiğiniz reklam ayarları korunur. Ancak ürün ve hizmetleriniz için ziyaretçi arama davranışları değişiklik gösterebilmektedir. Trendi daha yüksek olan seçenekleri değerlendirmek için manuel ödeme ile daha etkili reklam deneyim yaşarsınız. AdwordsAdam olarak Google reklam danışmanlık hizmetlerimiz ile Google reklam vermek isteyenler için en iyi reklam deneyimi yaşama imkanı oluşturuyoruz. Bu yüzden en etkili reklamları vermek için bize ulaşın.

Google reklam vermek isteyenler

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]