alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklamları Nedir

Google reklam nedir Google arama motorları ve web siteleri üzerinden reklam verme hizmetleridir. Google ads reklam verme işlemleri için Google ads hesabı açmak neredeyse yeterlidir. Bu aşamadan sonra sadece Google reklam türleri arasından doğru olanı seçmek gerekir. Google Adwords reklam türleri içinde doğru seçimi yaptıktan sonra reklam ayarlarının ve bütçenin de doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Google reklam hizmetlerinde reklam verebileceğiniz bazı seçenekler şu şekildedir; Alışveriş kampanyası, Video kampanyası, Uygulama kampanyası ve Arama ağı reklamlarıdır. Arama ağı reklamları en çok kullanılan ve tercih edilen reklam seçeneğidir. Arama sonuçlarında gösterilen web sitesi reklamları daha fazla ziyaretçi çekmektedir. 

Google reklam verme işlemleri için Google reklam danışmanlığı hizmeti almayı da tercih edebilirsiniz. Google reklam danışmanlık işlemlerinde reklamlarınızın ayarları daha iyi yapılarak reklamlardan daha yüksek geri dönüş alınması sağlanmaktadır. Google ads hesabı üzerinden verilen reklamlar için AdwordsAdam sizlere google adwords hesap yöneticisi olarak hizmet vererek reklamlara daha fazla reklam geri dönüşü alma imkanı sağlamaktadır. AdwordsAdam internet üzerinden Google reklam platformları üzerinde en iyi reklamı vermenizi sağlamaktadır. Google Partner ajansı olarak müşterilerimize tanımladığımız kuponlar daha uygun fiyatlarla reklam vermelerine imkan vermektedir. En iyi reklam deneyimi yaşamak için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Google reklam ücretleri tıklama başına ya da gösterim başına olarak farklı reklam türlerinde farklı seçenek sunmaktadır. Google adwords reklamları tıklama başına ücretlendirilmektedir. Bu da reklamlarınız yalnızca etkileşim oluşturduğunda reklam için ücret ödemeniz anlamına gelmektedir. Görüntülü reklam ağı reklamları tıklama ya da gösterime bağlı olarak ücretlendirilebilmektedir. Bu da sizin reklam politikanıza göre değişmektedir. Google site reklamları için reklam görseli tasarımı da yaptırabileceğiniz firmamız reklamlarda en iyi sonucu almanızı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti politikamız gereğince reklam yönetim işlemlerini üstlendiğimiz kişilere reklam analizleri ile ilgili şeffaf bir rapor hazırlanmaktadır. Bu rapor sayesinde reklamlarınız ile elde ettiğiniz etkileşimi istatistiksel olarak görebileceksiniz. En iyi reklam yönetim hizmetleri AdwordsAdam farkı ile elde edebileceğiniz bir hizmettir. Uygun fiyatlar ve size sunulacak olan benzersiz fırsatlar için iletişime geçin.

Google reklam danışmanlık

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]