alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklam Vermenin Maliyeti Nedir

Google Reklam Ücretleri

Hemen hemen tüm sektörlerde hizmet verenler ve ürün satışı yapanlar için Google reklamları önemli bir tercih durumuna gelmiştir. Herkes Google reklamlarında yer almak ve sponsorlu reklam vermek istiyor. Ancak Google reklamlarındaki maliyetler de reklam vermek isteyenlerin en çok düşündükleri konulardan. Bu konuda reklam vermek isteyenler haksız da sayılmaz google reklam verme ücretleri konusunda çok mağdur olmuş, harcamalarının nereye gittiğini anlayamamış fazlaca reklam veren bulunmaktadır.

Google reklamlarında ücretlendirmeler tıklama başına maliyet şeklindedir. Reklamlarınızın gösterimleri üzerinden değil geçerli tıklamalar üzerinden ücretlendirilirsiniz. Tıklama başı maliyetler 0.2TL ile 20TL arasında değişiklik göstermekle birlikte bazı sektörlerde sıralama kazanmak için 20TL üzerinde tıklama başı maliyetler teklif edilebilmektedir.

Google Reklamları Danışmanlık Ücretleri Nedir?

Google Ads hesap kurulum fiyatları: Google reklamları için AdwordsAdam ile çalışmaya ve hizmet almaya karar verdiyseniz karışınıza maliyetler iki şekilde çıkacaktır. Birincisi Google reklam hesabı kurulum ücreti ikincisi ise yönetim danışmanlık ücretidir. Google reklamlarınızın kurulumu için AdwordsAdam'dan almış olduğunuz teklife istinaden reklam alaka düzeyini sağlayacak şekilde hiyerarşik reklam kampanyaları, reklam grupları, reklamlar ve alakadar uzantılar oluşturularak reklam hesabınızın kurulumu yapılır.

Google Ads hesap yönetimi fiyatları: hesap yönetim paketleri veya size özel olarak hazırlanmış teklifimizi kabul ettiğinizde size yapılacaklar ile ilgili bir hizmet detayı iletilmiş olur. Bu hizmetler; hesabınızın düzenli olarak takip edilmesi haftalık olarak optimizasyonların uygulanması (yeni reklam metinleri, reklam uzantıları, anahtar kelimeler, reklam ve reklam grupları eklenmesi) olabilmektedir.

Reklam Bütçesi Ne Kadar Olmalıdır?

Sektörünüze, reklama çıkmak istediğiniz anahtar kelimeye göre değişebilmektedir. Optimum reklam bütçeniz tıklama rakamları ve reklam sıralamasında elde etmek istediğiniz performans ile odaklıdır. En yüksek geliri elde etmek için reklam bütçenizin doğru belirlenmesi ve ayarlarının doğru yapılması gerekir. AdwordsAdam reklam bütçesi konusunda da size belirli seçenekler sunacak ve reklam performansınızın maksimum olmasını sağlayacaktır. Gereksiz fazla ödemeler yapmadan reklam getirisini arttırabilirsiniz.

Google reklam anahtar kelimesindeki rekabete göre fiyatları arttırmakta ya da azaltmaktadır. Bu yüzden doğru kelime seçimi çok önemlidir. Sektörünüz için çok getirisi olmayacak bir kelimede reklam vermek maliyetlerinizi katlayabilir. Lokasyon ve diğer parametreleri doğru ayarlayarak rekabetten sıyrılma şansı bulunmaktadır. AdwordsAdam sizin için en iyi seçeneği bulmaktadır.

Google reklam anahtar

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]