alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklam Verme Fiyatları

Google reklam ücretleri nedir Google reklamları konusunda en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Google reklam yönetimi doğru yapılması ile reklam maliyetlerinin ciddi şekilde düşürülebildiği bir gerçektir. Reklamlardan elde edilen getirinin arttırılması için Google reklam uzmanı olan AdwordsAdam ile çalışarak uygun maliyetlerle çok yüksek reklam getirisi elde edebilirsiniz. Google Adwords reklam yönetimi hizmetlerinde AdwordsAdam’ı tercih etmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında Google partner olan AdwordsAdamın sizlere tanımlayacağı kuponlar gelmektedir. Kupon tanımlamaları sayesinde reklam hizmetlerinde indirim alabilirsiniz. Adwords hesap yöneticisi olarak AdwordsAdam ile çalışmanız durumunda Google görsel reklamlarından Adwords reklamlarına, sosyal medya reklamlarından youtube reklamlarına kadar birçok farklı alanda reklam verebilirsiniz.

Digital partner Google reklam uzmanı AdwordsAdam doğru Google reklam ayarları ile reklam vermenizi sağlayarak elde edeceğiniz getirinin artmasını sağlar. Google reklam ücretleri tıklama başına ücretlendirme ya da görüntüleme sayısına göre ücretlendirme şeklinde olabilir. Reklamınızın içeriği ve beklentilerini doğrultusunda doğru reklam bütçesi ve doğru hedef kitle ayarları ile en iyi getiriyi en iyi maliyete elde etmeniz sağlanır. İnternet reklam danışmanlığı içeresinde Google reklamları (Adwords reklamları, Google görsel reklam ağı, youtube reklamları, Gmail reklamları), sosyal medya reklamları (İnstagram reklamları, twitter reklamları, facebook reklamları, linkedin reklamları) ve diğer internet reklam yöntemlerini içermektedir. Adwords reklam uzmanı olarak internet reklam danışmanlığı ile minimum maliyet maksimum faydayı sizlere sunuyoruz.

Sosyal medya reklamları için bizi tercih etmeniz durumunda sosyal medya platformlarının sunduğu reklamı uygun kişiye yönlendirme imkanından yararlanabilirsiniz. Yaş, cinsiyet, ilgi alanı, coğrafi konum gibi kişisel parametreleri belirleyerek reklamlarınızın potansiyel müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya reklamcılığı hem sosyal medya platformlarının sunduğu imkanlarla hem de popüler hesaplar aracılığı ile yapılabilmektedir. Her biri birbirinden farklı avantajlar sunan bu reklamlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için AdwordsAdam ile iletişime geçmelisiniz. Sosyal medya reklam yönetimi işlemleriniz de aynı Google reklam hesabı yönetim işlemlerinizde olduğu gibi cüzi bir ücret karşılığında profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Google Adwords reklam verme fiyatları için belirlenen anahtar kelimelerdeki rekabet durumları göz önüne alınmaktadır. Doğru anahtar kelime ile yüksek rekabetli sektörlerde bile uygun maliyetlerle reklam verebilirsiniz.

Google Reklam Verme Fiyatları

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]