alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklam Uzmanı İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir

Digital partner Google reklam uzmanı olan AdwordsAdam ile google reklam yönetimi yaptırabileceğinizi biliyor musunuz? Reklam hizmetleri ticari kaygılarla tercih edildiği için doğru şekilde planlanması ve en iyi etkiyi elde edecek şekilde yapılması gerekmektedir. Bu yüzden reklam konusunda uzmanlaşmış birisinden reklam yönetimi ya da danışmanlığı hizmeti almak reklamlardan elde edilecek olan gelirin artmasını sağlamaktadır. Google reklam uzmanı ile çalışmak reklamlarınızı daha düşük bütçe ile daha yüksek fayda getirecek şekilde planlamanızı sağlayacaktır.

Google Adwords reklam yönetimi hizmetlerimiz sayesinde Google da reklam vereceğiniz zaman potansiyel müşterileri daha fazla ulaşacak şekilde reklam verebilirsiniz. Adwords reklam Uzmanı olan AdwordsAdam doğru anahtar kelimeleri tespit ederek potansiyel müşteri odaklı reklam vererek ulaşılan her kişinin potansiyel müşteri olması sağlanmaktadır. Adwords Hesap Yöneticisi olarak AdwordsAdam’ı yetkilendirdiğinizde reklamlarınız için sizlere kupon tanımlayacak ve reklam maliyetlerinizin kayda değer şekilde düşmesi sağlanacaktır. AdwordsAdam reklam yönetim hizmetleri ile sizlere en büyük faydayı sağlayacak reklam hazırlığı yapmaktadır.

Google görüntülü reklam ağı ile reklam vermek internet reklamlarında en sık tercih edilen bir diğer reklam türüdür. AdwordsAdam ile çalışmak Google görsel reklam hazırlama işlemlerinizin en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Görsel tasarımı reklamların tıklanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Görsel reklamlarınız için en iyi reklam banner tasarımı yaptırmak için sadece AdwordsAdam reklam yönetim hizmetlerinden yararlanmanız yetecektir.

Görüntülü reklamcılıkta hedefleme nasıl yapılır hangi tür reklam vermeliyim gibi sorulara kafa yormak yerine cüzi miktarlarla reklamlarınızı yönetecek olan AdwordsAdam ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Görüntülü reklam avantajları sonuna kadar kullanabilmek için doğru reklam verme işlemi sağlanmalıdır. Google partner olan AdwordsAdam ile çalıştığınız zaman size tanımlanacak olan kuponlar sayesinde Google reklam ücretleri daha düşük hale gelmektedir. Google Adwords reklam verme fiyatları tıklama başına ücretlendirilmektedir. Tıklama başına ücretlendirilme de en uygun fiyat teklifi sunularak alandaki rekabetten sıyrılma sağlanmaktadır. Google adwords reklam fiyatları belirlediğiniz anahtar kelimedeki rekabet oranına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden doğru anahtar kelime analizi reklamlarınızın doğru hedef kitleye ulaştırılması ve birim maliyet fayda oranının arttırılması gerekmektedir.

Google Reklam

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]