alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklam Modelleri Nelerdir

Google Reklamları Nedir?

Google reklamları artık her sektörde tercih edilen ve önem verilen bir reklam türüdür. Google’a reklam verme konusunda en büyük endişelerden birisi de maliyetlerdir. Çünkü birçok kişi Google reklamlarına birçok para yatırmış ancak paranın nereye gittiğini anlayamamıştır. Tecrübesiz ve bilgisiz şekilde verilen reklamlar reklam maliyetlerini katlamış ve reklam geri dönüşlerini azaltmıştır. Reklamlardan en iyi geri dönüşü almak için Google reklam ayarlarının doğru şekilde yapılması gerekir. Aksi durumda reklamlarınız ilgisiz kişilere ulaşır ve paranızın nereye gittiğini anlayamazsınız. Paranızın karşılığını tam olarak alabilmek için Google reklamlarınızın doğru bir şekilde yönetilmesi ve doğru reklamların seçilmesi gerekir. AdwordsAdam tamda burada devreye girerek paranızın boşa gitmesini engellemekte ve bu önemli reklam ağında bulunmanızı sağlamaktadır.

Google Reklam Modelleri Nelerdir?

Google birçok farklı platformda farklı reklam verme seçenekleri sunmaktadır. Başlıklar halinde incelemek gerekirse;
• Arama Ağı Reklamları,
• Görüntülü Reklamlar,
• Youtube Reklamları,
• Alışveriş Reklamları,
• Mobil Uygulama Reklamları,
şeklinde ayrılmaktadır. Arama Ağı Reklamları web site sahiplerine hitap etmektedir. Web sitelerinin arama sonuçlarında sponsorlu olarak en çok tıklanan alanlarda gösterilmesini sağlar. Google Görüntülü reklam ağı birçok farklı sitede reklamlarınızın Google reklam ağı alanında yayınlanmasını sağlar. Youtube reklamlarında video içerikleriniz ve site tanıtımlarınız videolar içerisinde ve öneriler kısmında yayınlanmaktadır. Diğer reklam türleri de yer aldıkları platformlarda gösterilmektedir. Google reklam danışmanlığı hizmetleri doğru reklam türünü seçmenizi ve bütçenizi doğru kullanmanızı sağlar. AdwordsAdam Google reklam uzmanı olarak en iyi reklam deneyimini elde etmenizi sağlamaktadır.

Google Reklamlarında Neden Arama Ağı Reklamları Daha Çok Tercih Ediliyor?

Google reklamlarında en çok tercih edilen reklam türü Arama Ağı Reklamları olmaktadır. Çünkü Google arama sonuçlarında web sitelerinin sıralaması aldıkları ziyaretçi sayılarını ciddi şekilde etkilemektedir. Üst sıralarda yer almak için zamanla yarışmak sürekli SEO çalışmaları yapmak bile yeterli olmaz en üst sıraya gelmek için reklam vermeniz gerekir. Diğer reklam türlerinde elde edemeyeceğiniz geri dönüşü burada elde edersiniz. Çünkü aramalar ile size ulaşan kişiler doğrudan sizin içeriğinizi talep eden kişilerdir. Bu da onları potansiyel müşteri ve istenilen kişi yapar. Bu yüzden arama ağı reklamları daha çok tercih edilmekte ve marka bilinirliğinin yanı sıra potansiyel müşteri getirisi de sağlamaktadır. Tabi reklam ayarlarının doğru yapılması şartı ile. AdwordsAdam reklamlarının potansiyel müşterilerinize ve istenilen kişilere daha kolay ulaşmasını sağlamak için Google hesap yönetimi hizmeti vermektedir.

Google reklam ağı

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]