alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklam Ajansı Nedir

Google Reklam Ajansı

Google reklam verme konusunda uzman kişiler tarafından google ads panelinin kontrol edilmesi, reklam kurulumu ve optimizasyonu işlerinin yapılması için oluşturulmuş dijital pazarlama ekibini ihtiva eden ekiptir. Dijital pazarlama ajansı ve google partner ajansı olarak da telaffuz edilmektedir. Google reklam ajansı ile çalışmak ve reklam konusunda destek almak google reklamlarından daha yüksek geri dönüş elde etmenizi sağlar. Google reklamlarında ürün ve hizmetlerinizi tanıtırken doğru hedef kitleye ulaşmak ve hizmetin optimizasyonunu sağlamak için bu konuda uzman kişilerden yardım almak gerekmektedir. Bu yüzden google bu konuda başarı göstermiş kişi ve firmaları google partner olarak kabul etmektedir. Google partnerleri kampanya ve fırsatlardan yararlanarak başarılarını daha da arttırmaktadır.

Google Partner Ajansı Nedir?

Google partner ajansı olarak kendisini tanıtan şirketler google iş ortağı programına dahil olan, google ads, google maps platformlarına ait olan eğitimleri Google Skillshop (eski adıyla Google Akademi) üzerinden aldığı eğitimler ve sertifika sınavları ile bilgi seviyesini kanıtlamış, belirli bir iş hacmine ve yönetilen hesaplarda gerekli ve faydalı optimizasyonları google tarafından dikkatle takip edilerek google partner iş ortağı olması onaylanmış şirketlerdir. AdwordsAdam olarak google iş ortaklığı programı gerçekleştiriyor ve bu kapsamda yönettiğimiz hesaplarda reklam deneyimini en iyi şekilde yaşama imkanı sağlıyoruz. Bilgi ve tecrübe ile en başarılı reklamları vermenizi sağlayarak reklamlardan maksimum etkiyi elde etmenizi sağlıyoruz. Digital partner google reklam uzmanı olan firmamız ile çalışarak reklam kampanyalarından ve indirim fırsatlarından daha kolay yararlanabilirsiniz.

Google Partner Rozeti Nedir?

Google partner ajans olmak google’ın belirlediği eğitimleri tamamlamış olmayı, yüksek performans göstermeyi ve reklamlarda önemli bir harcama kararlılığı göstermeyi gerektirmektedir. Bunu yanında google akademide verilen eğitimleri de başarı ile tamamlamış olmak gerekir. Google rozetler reklam ajanslarının başarılı olduğunu göstermek ve potansiyel müşterileri yönlendirmek amacıyla verilmektedir. AdwordsAdam google partner rozeti gibi rozetlerle bu konuda uzmanlığını kanıtlamaktadır. Google rozet almak için gereken minimum şartları sağlamak bile bu konuda yüksek başarı elde etmeyi gerektirmektedir. Firmanızın reklamlarını AdwordsAdam ile yöneterek reklamlarınızda büyük başarı elde edebilirsiniz. Yüksek reklam başarısının yanı sıra reklam kampanyalarından da daha kolay yararlanabileceğinizi unutmamalısınız. En iyi reklam deneyimi için hemen iletişime geçerek reklamlarınızdan en iyi getiriyi elde edebilirsiniz.

google partner rozeti

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]