alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Reklam Ajansı Kimdir

Google reklam ajansi olarak yaptığınız aramalarda karşınıza birçok farklı firma çıkmaktadır. Google reklam ajansları arasından doğru tercihi yapmak ise sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Gerçek Adwords reklam uzmanı tespit etmek için öncelikle daha önce kimlerle çalıştığına bakmalısınız. Bu size o firmanın kalitesi hakkında büyük bir fikir verecektir. Google Adwords reklam yönetimi için AdwordsAdam ile çalışmak isteyenlerin referanslar bölümünden inceleme yapmalarını tavsiye ediyoruz. Referanslarımızı inceleyerek yapmış olduğumuz başarılı işleri görebilirsiniz. Binlerce dolardan on liralara kadar birçok farklı bütçede reklam vermek isteyen müşterilerimizin reklam yönetim işlemlerini yapmaktayız. Sizde kendi bütçenizde en etkili reklam yönetimi yaptırmak ve reklamlarınızdan maksimum faydayı elde etmek için AdwordsAdam ile iletişime geçebilirsiniz.

Google reklam uzmanı olan AdwordsAdam Adwords reklamlarınızda olduğu gibi Google görüntülü reklam ağı için vereceğiniz reklamlarda da en etkili sonuçları almanızı sağlamaktadır. Reklam görsellerinin tasarımını yapan ekibimiz reklamlarınızın doğru demografik bilgiler, konum ve ilgi alanı gibi kriterlerin kullanılması ile doğru hedef kitleye yönlendirmektedir. Google görsel reklam ağından en etkili sonuçları alabilmek için reklam verirken doğru analiz yapılması gerekir. Sizin yerinize en doğru analizi yapacak olan AdwordsAdam bütçenize en uygun google reklam ayarları ile reklam vermenizi sağlayarak daha yoğun geri dönüşler almanızı sağlamaktadır. Google reklam ücretleri için belirlediğiniz bütçe doğru kullanılarak reklamlarınızın en alakalı kişilere ulaştırılması sağlanmaktadır.

Google Adwords danışmanlığı hizmetleri AdwordsAdam farkı ile bambaşka bir deneyim haline gelmektedir. Google Adwords reklam verme fiyatları yanlış kelime seçimlerinde artarken aynı faydanın elde edilmesinde doğru kelime analizi yapılması reklam maliyetlerini düşürmektedir. Adwords reklam fiyatları seçtiğiniz kelimede reklam vermek isteyen kişinin çokluğuna yani o alandaki rekabetin oranına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden daha çok kişiye ve daha alakalı kişiye ulaşmak için anahtar kelimelerin potansiyel müşterilerinize ulaşacak şekilde doğru seçilmesi gerekir. Ayrıca demografi ayarlarından cinsiyet, yaş, dil gibi ayarları da yaparak hedef kitleniz en etkili şekilde daraltılmaktadır. Çok uygun Youtube reklam ücretleri ve Google reklamları için AdwordsAdam’la iletişime geçmeyi sakın unutmayın.

Google Reklam Verme

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]