alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Partner Nedir

Google Partner Nedir? Google İş Ortaklığı Nedir?

Google Partners programı dijital pazarlama uzmanı, reklam ajansları ve google reklam hesabı yöneten bireysel kişiler için eğitim ve sertifika sağlayan bir programdır. Google Partners programına dahil olan ve google iş ortaklığı yapan firmalar aldıkları rozetler sayesinde potansiyel müşterilerine google reklamlarındaki başarılarını kanıtlayabilmektedir. Google partner ajans ile reklam vermek google kampanyalarından daha kolay bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Google Ads hizmetlerinden bir partner firması aracılığı ile yararlanmak harcadığınız her bir kuruşun en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlar. Sizde google reklamları aracılığı ile markanızı büyütmek istiyorsanız google reklam ayarları için google partner firması olan AdwordsAdam ile iletişime geçerek daha hızlı büyüme imkanı elde edebilirsiniz.

Google Partner Nasıl Olunur?

Google partner olmak için öncelikle google partner programına katılmanız gerekmektedir. Programa kayıt yaptırdıktan sonra geçmeniz gereken sınavlar ve almanız gereken sertifikalar mevcuttur. Partner firması olmanın 3 temel yönü bulunmaktadır. Bunlar Sertifikalar, Harcamalar ve Performans’tır. Google Partner programının ilk adımı sertifika elde etmektir. Elde ettiğiniz sertifikalar sayesinde şirketinizi bir google partner ajansı haline getirebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken müşterilerinizi bularak şirketin 90 günlük harcama miktarını 10000$ ve üzerine karşılık gelen miktarla olması gerekmektedir. Bu da sağlandığında geriye performans değerlendirmeleri kalmaktadır. Performans değerlendirmeleri 18 aylık bir döngüde hesaplanmalıdır ve en az 12 aylık bir harcama etkinliği bulunmalıdır. Google partner olarak performans arttıkça rozetler elde edersiniz ve bu da daha çok potansiyel müşteriyi etkilemenizi sağlamaktadır.

Google Partner Rozeti Nedir?

Google partner rozeti elde etme şartları bugün için çalışma ve başarı gerektirmektedir. 2021 yılında güncellenecek olan Partner rozeti durumu daha da başarılı olmayı gerektirmektedir. Partner rozetleri google ile iş ortaklığı yapan ajansların tescillenmesini sağlamaktadır. Bu da potansiyel müşterilere en iyi seçenek olduğunuzu kanıtlamaktadır. AdwordsAdam olarak şartları zorlaştırılmış olmasına rağmen 2021 yılında da büyümeye ve google ile iş ortaklığına devam edeceğiz. Bu sayede müşterilerimizin reklam ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanırken ödedikleri her bir kuruş için en iyi etki elde edilecektir. Google reklamları ile büyümek isteyenlere AdwordsAdam olarak en iyi google reklam hesap yönetimi hizmetleri veriyoruz. Google reklam hesap yönetim hizmetleri için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

google partner rozeti

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]