alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Google Adsense Nedir

İnternet üzerinde para kazanmanın çeşitli yolları bulunmakta ve her geçen gün de bu yöntemler gittikçe artmaktadır. Google reklam almak ve google reklamlarından para kazanmak isteyenlerin daha öncelikle merak ettiği bir platform da google adsense’dir. Google Adsense ile web sitelerinizde gösterilen reklamlar için reklam türüne göre gösterim başına ya da tıklama başına google tarafından ücret ödenir. Bu sayede de reklamlardan para kazanma şansı elde edersiniz. Google reklamları ile para kazanmak isteyenler reklam kodlarını sitelerine yapıştırarak belirli bölgelerde reklam gösterilmesini sağlayabilir ve bundan gelir elde edebilirler. Google Adsense ile reklamlardan elde edilen gelir sitenin sahip olduğu trafik oranına göre oldukça fazla olabilmektedir.

Sitenizde Google Reklamı Alabilirsiniz

Google kullanıcılarına web siteleri için reklam verme imkanı sunduğu gibi web sitelerine reklam alma imkanı da sağlar. Google adsense para kazanma yöntemi olarak yaygın olarak kullanılan bir platformdur. Google reklamlarından para kazanabilmekte için öncelikle google adsense hesabı açma gerekir. Kolay birkaç adımda oluşturulacak olan adsense hesabı üzerinden reklamlara başvurabilir ve kısa kodları web sitelerinizin HTML koduna yapıştırarak reklamların web sitenizde gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede gösterilen reklam türüne göre reklamların gösterim sayısı ve tıklanma sayısına göre değişiklik gösterecek şekilde ödeme yapılmaktadır. Google Adsense site trafiği yüksek olan web sitelerinde oldukça makul kazançlar sağlamaktadır. Yüksek kazançlar için en önemli etken ise site trafiğidir.

Adsense reklamlarından ne kadar kazanabilirsiniz?

Google adsense reklamları ile siz de belirli bir kazanç sağlayabilirsiniz, google banner reklamlarına sitenizin içerisinde yer vererek bir gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu kazançlar görüntülenme başına çok düşük rakamlardır. Bu nedenle günlük ziyaretçi sayısı çok yüksek ve etkin siteler için google reklamlarından kazanç sağlamak mümkündür. Google reklamlarından elde edeceğiniz kazancı arttırmak için sitenize gelen trafiği arttırmanız gerekmektedir. Web sitelerinize trafiği yönlendirecek içeriklerle dolu olmasını sağlamak web sitenizin daha fazla trafik çekmesine ve reklam gelirlerinizin daha fazla olmasını sağlamaktadır. Tıklama ve gösterim başına ücretlendirme seçenekleri reklam türlerine göre google tarafından belirlenmektedir. Sizde sitenize uygun olan reklam türüne başvurarak reklamlardan gelir elde edebilirsiniz.

Google Adsense Nedir

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]