alt-etiketi

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz, sitemizi kullanmaya devam ederseniz gizlilik ve çerez politikamızı bunu kabul ettiğinizi varsayacağız.

Top

Adwords Danışmanlığı İçin Arayın : +90 0850 255 06 46

Facebook Reklamı Nasıl Kurulur

Facebook reklam verme işlemleri için Facebook platformu birçok seçenek sunmaktadır. Birçok farklı facebook reklam türleri arasından seçim yapabilme şansınız bulunmaktadır. Facebook size reklamlardan ne tür sonuçlar elde etmenizi istediğinizi sorar. Sayfa gönderisi ile etkileşim, sayfa beğenmeleri, internet sitesine tıklamalar, internet sitesi dönüşümleri, uygulama yüklemeleri, uygulama etkileşimleri, etkinlik yanıtları, teklif alımları, video görüntülemeleri gibi reklam getirilerinden birini belirleyebilirsiniz. Facebook reklam yöneticisi olan AdwordsAdam en doğru seçeneği seçmenize yardımcı olmaktadır. Reklamlarınızdan elde edebileceğiniz en iyi faydanın hangisi olduğu tespit edilerek reklamlarınızın o alanda verilmesi sağlanmaktadır. AdwordsAdam sizin için en iyi olan seçeneği tespit edecektir.

Facebook reklam hesabı yönetiminde AdwordsAdam’dan danışmanlık alanlar reklamlarından daha az bütçe ile daha yüksek gelir elde etmektedir. Hedef kitle daraltma işlemlerinde konum, yaş, cinsiyet, diller gibi demografik bilgiler kullanılarak istenilen kitle belirlenebilir. Ayrıca ilgi alanları, davranışlar ve bağlantılar ile de en alakalı/ilgili kişilere reklamlarınız ulaştırılmaktadır. Facebook reklam danışmanı olan AdwordsAdam reklamlarınızın doğru kişilere ulaştırılarak en etkili sonuçları almanızı sağlıyor. Reklam ayarlarınızı doğru ayarlanması sayesinde potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Facebook reklam ücretleri için belirleyeceğiniz bütçe için harcama süresini ayarlıyorsunuz. Bu sayede reklam için harcayacağınız bütçeyi kendiniz belirlemiş olursunuz. En iyi sonucu elde etmek için Facebook reklam verme işlemlerinizde en kaliteli danışmanlık hizmetini alabilmek için AdwordsAdam ile iletişime geçebilirsiniz.

AdwordsAdam olarak sosyal medya reklamları ve internet reklamları için reklam danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Google partner olan AdwordsAdam ile çalıştığınızda Google reklamlarında size tanımlanacak olan kuponlar sayesinde reklam maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Facebook reklam fiyatları ise teklif verme ayarlarında belirlenmektedir.  AdwordsAdam ile çalışmak size en etkili reklamları sunmak için vereceğimiz tekliflerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. AdwordsAdam olarak en iyi internet reklam danışmanı olarak minimum bütçe maksimum fayda elde etmenizi sağlamaktadır. Facebook gibi milyonlarca kullanıcısı bulunan bir platformda reklam vermek beğeni ve ilgi alanı ile kategorize edilen kullanıcılar arasından istediğiniz/istenilen kişilere daha kolay ulaşmanız sağlanır. Potansiyel müşterilerinize reklamlarınızı ulaştırmak ve satışlarınızı arttırmak için facebook reklamlarını etkili bir şekilde kullanmalısınız.

Facebook reklamları nasıl yapılır

Bize Mesajınızı Gönderin

whatsapp-icon mail-icon
mail-icon E-POSTA whatsapp-icon WHATSAPP sabit-telefon-icon HEMEN ARA

Şirket Adresimiz

Ayvalı Mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/B Keçiören/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0850 255 06 46
0543 268 46 06

E-Posta Adresimiz

[email protected]